Базюк Ірина Михайлівна -
директор ДЮСШ відділу у справах сім'ї,
молоді та спорту Добропільської міської ради
тел: 050 235 26 76
E-mail: dobrodush2015@gmail.com
Єрмакова Любов Сергіївна -
заступник директора з
навчально-тренувальної роботи
ДЮСШ відділу у справах сім'ї,
молоді та спорту Добропільської міської ради
тел: 099 613 83 15
E-mail: lubava19393@gmail.com
Михалко Олександр Ігорович -
інструктор - методист
ДЮСШ відділу у справах сім'ї,
молоді та спорту Добропільської міської ради
тел: 050 875 38 39
E-mail: mykhalko1989@gmail.com
Бичков Андрій Олександрович -
тренер-викладач з боксу,
Майстер Спорту України з боксу.
Спеціаліст вищої категорії.
тел: 050 233 14 63
E-mail: 777cota777@gmail.com
Миронюк Олександр Анатолійович -
старший тренер-викладач з боксу.
Спеціаліст І категорії.
тел: 066 027 34 27
E-mail: a.mironyk@ukr.net
Михалко Олександр Ігорович -
тренер-викладач з боксу.
Майстер Спорту України з боксу.
Спеціаліст ІІ категорії
тел: 050 875 38 39
E-mail: mykhalko1989@gmail.com
Афанасьєва Ніна Язенівна -
тренер-викладач зі спортивної гімнастики.
Майстер Спорту СРСР зі спортивної гімнастики.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 066 043 97 75
afanasevanina22@gmail.com
Осова Ірина Вікторівна -
тренер-викладач зі спортивної гімнастики.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 095 159 28 97
E-mail: osovaya-IV@ukr.net
Нижник Надія Іванівна -
тренер - викладач
зі спортивної гімнастики.
Спеціаліст ІІ категорії
тел: 095 544 85 56
nizniknadezda5@mail.com
Єрмакова Любов Сергіївна -
тренер - викладач
зі спортивної гімнастики.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 099 613 83 15
Електронна пошта: lubava19393@gmail.com
Шевчук Галина Анатоліївна -
тренер - викладач
зі спортивної гімнастики.
Спеціаліст ІІ категорії,
тренер з хореографії ДЮСШ
Майстер Спорту України
зі спортивної гімнастики
тел: 095 402 85 67
galinkagolyaeva@gmail.com
Сологуб Аліна Євгенівна -
тренер - викладач з футболу.
тел: 099 061 32 75
Електронна пошта: sologub965@gmail.com
Жукотська Лариса Борисівна -
тренер - викладач з баскетболу
тел: 095 606 78 48
Електронна пошта: bksamara@ukr.net
Очеретний Олексій Вікторович -
тренер - викладач з баскетболу.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 066 210 34 35
Електронна пошта: bksamara@ukr.net
Бурлаченко Антон
Олександрович -
тренер - викладач з боротьби
греко-римської.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 098 322 33 17
Електронна пошта: burik.ad23@gmail.com
Шаталова Яна Андріївна -
тренер - викладач з черлідінгу.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 050 77 37 775
Електронна пошта: yana.shatalova201194@gmail.com
Мороз Валерія В 'ячеславівна -
тренер - викладач зі спортивної гімнастики
тел: 099 290 66 19
Електронна пошта: valeria.tihonova2018@gmail.com
Іванов Ігор Леонідович -
тренер - викладач з важкої атлетики
Майстер Спорту СРСР з важкої атлетики.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 099 511 30 20
Електронна пошта: 66ii66ii66@gmail.com
Васильєв Юрій Сергійович -
тренер - викладач з пауерліфтингу
Майстер Спорту України з пауерліфтингу
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 050 95 188 12
Електронна пошта: yrij.vas02@gmail.com
Аскеров Андрій Олександрович -
тренер - викладач з волейболу.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 050 850 15 73
Електронна пошта: askerovandrey85@gmail.com
Загорій Тетяна Іванівна -
тренер - викладач з волейболу
тел: 066 629 47 67
E-mail: tzagorij035@gmail.com
Черкасова Ірина Олексіївна -
тренер - викладач з дзюдо.
Спеціаліст ІІ категорії
тел: 066 210 34 35
E-mail: bksamara@ukr.net
Пузіков Олександр Анатолійович -
тренер - викладач з дзюдо.
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 095 822 17 15
Електронна пошта: alexandr@gmail.com
Березовий Максим Васильович -
тренер - викладач з футболу
Спеціаліст ІІ категорії.
тел: 066 727-42-21
Електронна пошта: beryozkin100@gmail.com
Шиткова Олена Миколаївна –
сестра медична ДЮСШ
тел: 050 510 55 84
E-mail: shitkova2013@gmail.com